Japanese-Rock-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dedicat j-rockului si tuturor fanilor din Romania.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Antic Cafe

Go down 
+3
irCha.
Saruki
Nana
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
T-chan

T-chan


Posts : 64
Join date : 2009-04-22

Antic Cafe - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Antic Cafe   Antic Cafe - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:15 pm

>.< if someone will say something more than about his voice and his looks, i'll kill her no matter the person, and i'm talking about miku, but the same goes for kanon ^_^
~☆
Back to top Go down
Nana

Nana


Posts : 44
Join date : 2009-04-21
Age : 35
Location : in J-rock world

Antic Cafe - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Antic Cafe   Antic Cafe - Page 2 EmptySat Apr 25, 2009 12:56 pm

Hai ca pun si eu o intrebare cat se poate de proasta.Pana la urma stie careva care a fost motivul pentru care aplecat Bou din trupa???
Eu una am auzit tot felul de chestii cum ar fi:ca a plecat din trupa ca trebuit sa aiba grija de mama lui ca era bolnava Shocked ,alta ca a trebuit sa plece in armata lol!,ca voia sa-si termine studiile study si multe alte zvonuri care mai de care.
Parca mi-l si imaginez pe Bou in armata la cat de scumpic si firav este el Laughing
Back to top Go down
Freesia

Freesia


Posts : 39
Join date : 2009-04-24
Age : 30
Location : Euphoric Field

Antic Cafe - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Antic Cafe   Antic Cafe - Page 2 EmptySat Apr 25, 2009 12:59 pm

Chestie cu armata sincer nu o prea cred, nici ca au fost certuri sau ceva de genul. Sincer de cele mai multe ori am auzit ca mama lui e bolnava si ca vrea sa-si continue studiile, deci nu stiu sigur dar eu cred ca una dintre astea doua. Nici nu m-am interesat daca s-a mai auzit ceva de el sau de plecarea lui recent o.O'
Back to top Go down
http://drop-a-veil.1talk.net/
T-chan

T-chan


Posts : 64
Join date : 2009-04-22

Antic Cafe - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Antic Cafe   Antic Cafe - Page 2 EmptySat Apr 25, 2009 1:47 pm

Ummm, chestia cu studiile, e falasa again, pentru ca chiar el a spus ca nu se "omoara" cu invatatul....deci, probabil are ceva probleme in familie. Mereu zicea ca simte ca isi minte fanii si pe colegii de trupa.
Back to top Go down
~Immortal Madness~

~Immortal Madness~


Posts : 110
Join date : 2009-04-22

Antic Cafe - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Antic Cafe   Antic Cafe - Page 2 EmptyMon Apr 27, 2009 10:58 am

Penal de saracu' Bou... Era "comestibil" Smile)))
Cat despre Miku...T-chan no offence...dar...nici mie nu prea'mi place....
Suntem aici ca sa ne dam cu parerea ,ce'i drept ca nu sa'l injuram sau alte insulte dar...mnoh...
Nu stiu...mi se pare cam arogant ^^' si nu'mi place cu canta,dar dak voua va place e bine Very Happy

ah!si Yuuki e chiar simpatic,peruca aia ma cam dispera...ochelarii imi plac,sunt funny ^^
Back to top Go down
T-chan

T-chan


Posts : 64
Join date : 2009-04-22

Antic Cafe - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Antic Cafe   Antic Cafe - Page 2 EmptyMon Apr 27, 2009 11:23 am

~Immortal Madness~ wrote:

Cat despre Miku...T-chan no offence...dar...nici mie nu prea'mi place....
Suntem aici ca sa ne dam cu parerea ,ce'i drept ca nu sa'l injuram sau alte insulte dar...mnoh...

Sunt de acord, but totusi, pana in limita bunului simt.
Back to top Go down
~Immortal Madness~

~Immortal Madness~


Posts : 110
Join date : 2009-04-22

Antic Cafe - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Antic Cafe   Antic Cafe - Page 2 EmptyMon Apr 27, 2009 12:14 pm

eu mi'am spus doar parerea...atat!acum ca v'am lamurit va las Smile)
Back to top Go down
Sponsored content





Antic Cafe - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Antic Cafe   Antic Cafe - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Antic Cafe
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Japanese-Rock-World :: Jrock :: Bands & Singers-
Jump to: